Oxid Kiwičelý aneb Kw2O7 !

Nový začátek...

27. ledna 2012 v 21:30 | Kiwi |  Oznámení
Možná někdo z vás už ví, že jsem tenhle blog dřív obývala. Ano, jsem ta samá osoba jako předtím. Už ani nevím, jak je to dlouho. Doufám, že rok to ještě není. Tak dlouho bez blogování bych nevydržela. I když... abych byla upřímná, nebyla jsem bez blogování. Mezitím jsem si samozřejmě zas a zas zkoušela založit nové blogy, jeden zaměřený na tohle, druhý na támhleto(většinou to bylo kreslení). Teď, když je "po boji"(ano, po boji), odhodlala jsem se znovu vystrčit rohy a zkusit to opět na tomto blogu, který mi vydržel nejdéle ze všech, co jsem kdy měla. Snad právě proto se k němu vracím, a také proto, že jedna moje velmi dobrá blogová kamarádka si mne pamatuje pod touhle přezdívkou a s tímhle blogem. A taky mi to tu chybělo.
A proč jsem vlastně předtím skončila? Kvůli jedné předchozí hádce jsem pak byla přívrženci "druhé strany" pořád osočovaná, že kopíruju tohle a tamto. Soudili se se mnou i o PÍSMO, prokristapána, přitom to jsem měla dřív než protivník, to je ovšem nezajímalo. Teď už snad bude konečně klid. A kdyby snad ne, tak zbaběle neuteču jako tehdy, ale budu to řešit a budu se stavět za svůj názor. Mám na něj právo. :-)
Oxid Kiwičelý
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angi Angi | Web | 2. února 2012 v 1:59 | Reagovat

haha oxid kiwičelý, krásně vymyšleno!
a vítej zpět, doufám že ti blogování vydrží, stýskalo se mi a určitě i tem dalším přátelům ^^
a je správné si za nečím stát, z těch debílků si nic nedělej, já je mám například pro pobavení, vždy se zasměješ nad jejich mentalitou tak proč se tím týrat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama