Oxid Kiwičelý aneb Kw2O7 !

Pravidla blogu

27. ledna 2012 v 21:15 | Kiwi |  Oznámení
Můj blog, můj hrad, moje pravidla. Váš blog má taky určitě nějaká pravidla. A určitě taky chcete, aby se jimi lidi řídili. Takže já jdu na to...

1)NEKOPÍRUJ, CO NENÍ TVÉ
To je jasné. Prostě si chci svoji tvorbu udržet na svém blogu. Tak prosím nekopírujte, ani se zdrojem. Blogovat jde i bez kopírování, vážně.

2)NEHRAJ SI NA ADMINA, KDYŽ JÍM NEJSI
To mě taky dokáže skvěle vytočit, když na blog přijde někdo, kdo začne hlídat komentáře u článků, odpovídat na ně a ještě být drzý, docela jako by byl admin blogu. Takovéhle egoisty z duše nesnáším.

3)NEPIŠ DO KOMENTÁŘŮ BLBOSTI
Každý máme samozřejmě jiné představy o tom, co je to blbost, ale já mám na mysli vyloženě očividné blbosti typu "hdfffmj" nebo "gfvhgfvg" a jiné pitominky. Chcete-li si otestovat, jak se píšou komentáře, jděte si s tím někam jinam, prosím.

4)NEPIŠ REKLAMY
Žádnou trapnou rubriku na reklamy tady dělat nebudu, protože stejně vím, že adverteři by ji stejně ignorovali. Proč se namáhat, že. Takže tady se reklamy prostě zakazují. Jak tu nějaká bude, mažu, půjde-li o anketu, z trucu hlasuji pro někoho jiného. Takhle na mě teda ne! :D

To je tak snad všechno, co mi opravdu zásadně vadí. Sprostě mluvit můžete, však taky nejsem žádný svatoušek. Kdo pravidla bude dodržovat, budiž bez výhrad propuštěn.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama