Oxid Kiwičelý aneb Kw2O7 !

Zítra zase do školy aneb Ehe...

29. ledna 2012 v 22:11 | Kiwi |  Něco ze života
Já jsem tvor nenormální. Čili se do školy těším. Ale bez některých těch každodenních detailů tam bych to přežívala ještě lépe.

Přežila bych to bez Gábiny, která musí vždycky všechno vědět, u všeho být a ještě u toho mít největší pohodlí. Jasně, vůbec nevadí, že se Honza líbí Martině, jenom se o něj hezky opři, aby všichni viděli, jak jste úžasný kamarádi... Ještě nejlíp, pokud na nás budeš dvě hodiny v kuse dejchat kávový odér, to budeme teprve štěstím bez sebe!
Přežiju to kliďánko i bez Dana, respektive bez jeho "frajerské" rozepnuté bundy, pod kerou má jen tričko, i bez těch jeho neustálých keců na adresu holek, jenom kvůli hádce před ix lety. Pokud Gábině za zády říkáš Špek, pak ani nechci vědět, jak s Honzou říkáte mně...
Přežiju to i bez Marie a Nely, které musí pořád všude chodit spolu, a jakmile se k nim jenom přiblížím, Nela hned Marii táhne pryč. A když na Nelu promluvím, hrbí se a kuňká, jako by se jí děla nějaká strašná křivda...
Dokázala bych to přežít i bez Klárčiných vykecávek o líčení, líčení a zase líčení! Někdy se o tom bavím docela ráda, ale poslouchat to každý den?
Přežiju to dokonce i bez sexýýý Martiny, která i v zimě hodné města Novosibirsk nosí rozpustilé plizované sukénky, k tomu silonky, které na ní praskají ve švech, a ještě předpotopní košili s umělecky utrhanými rukávy, to celé přepásané masivním hustodémonsky kutopřísným koženým páskem... A taky bez jejích neustálých pohledů typu "vrr, mňau!"
Přežiju to hrozně ráda bez Jirky, který se zase začal chovat jako naprostý dement, hraje si na cikána a všem nám bere věci. Ještě jsem to jakž takž rozdýchávala, ale když mi minulý čtvrtek sebral inhalátor, myslela jsem, že ho vážně zabiju!
Ale asi bych to nepřežila bez Dominika, vlastně jenom kvůli němu se snažím celé pololetí nechybět. Asi jsem blázen, vážně už nevím...

Asi vám došlo, že jména v tomhle článku jsou vymyšlená. Jsem moc velký srab na to, abych tady psala skutečná jména... Nevím, ale mám pocit, že tu na to dřív nebo později přijdou. Oni jsou schopni soudit se i kvůli něčemu, co se odehrálo před rokem, tak si nedovedu představit, co by s nimi udělal článek, napsaný v afektu, který přišel na svět před několika dny? Jsem asi jedna z mála, kdo to dělá, většinou vidím, že lidi napíšou jen počáteční písmeno. To jsem taky dělala, ale to bylo už dávno. Teď radši budu dělat tyhle pracné zastírací manévry. Pro jistotu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama